ساز ببر

درباره ما

فروشگاه اینترنتی سازببر به عنوان تخصصی ترین عرضه کننده ساز و ادوات موسیقی همراه با مجرب ترین کارشناسان موسیقی فعالیت می کند، هدف ما سهولت در خرید با مناسب ترین قیمت و ارسال در سریع ترین زمان ممکن است. ساز ببر با ارائه جدیدترین محصولات از بهترین برندهای جهان به شما این اطمینان را می دهد که تمامی سازهای موجود در فروشگاه دارای اصالت کامل و گارانتی ساز ببر می باشند.

سابقه فعالیت

ساز ببر با بیش از ۱۰سال سابقه فعالیت در عرصه فروش و آموزش ساز و ادوات موسیقی همراه با کارشناسان مجرب یکی از بزرگترین مرجع های موسیقی می باشد. بعد از خرید ساز مورد نظر می توانید مدرس ساز را انتخاب نموده و در همان لحظه ثبت نام خود را برای شروع کلاس های آموزشی (آنلاین / حضوری) مدرسان ساز ببر انجام دهید.

امتیازات خرید از سازببر

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما و مشاوره خرید ساز می باشند، درصورت خرید فروشگاه سازببر این امکان را به شما می دهد که با داشتن کد مشتری در خریدهای بعدی از تخفیفات ویژه برخوردار شوید که می توانید از این کد برای دوستان خود در هنگام خرید نیز استفاده کنید و شامل تخفیف در هر خرید شوید.
کد مشتری بعد از پرداخت اولین خرید شما از سازببر در اختیار شما قرار می گیرد.

آموزش

ساز ببر در راستای تحقق اهداف خود که مهمترین آن رضایت کامل مشتریان از خدمات سازببر می باشد با برترین مدرسان کشور همکاری می کند.

مدرسان ساز ببر با سال های طولانی سابقه آموزش حرفه ای ساز و آواز در سبک های مختلف دارای مدارک تحصیلی عالیه و آکادمیک موسیقی، رتبه های برتر جشنواره، فستیوال های کشوری و برگزاری رسیتال (تک نوازی) های مختلف در سراسر ایران می باشند.

درصورت تکمیل ظرفیت کلاس های مدرس مورد نظر خود شماره تماس و نام خانوادگی خود را به ایمیل ما ارسال کنید تا در صورت اضافه شدن ظرفیت در اسرع وقت از طریق کارشناسان ما مطلع شوید.

تمامی پکیج ها، کتاب های آموزشی، دفتر نت و لوازم جانبی هر ساز در فروشگاه ساز ببر موجود می باشد.