ساز ببر

خرید حضوری

برای خرید حضوری می توانید با اطلاع قبلی و بعد از هماهنگی با کارشناسان فروش به تنها آدرس دفتر فروش سازبِبَر مراجعه نمایید.

خرید غیر حضوری

فروشگاه اینترنتی سازبِبَر ، امکان ارسال محصولات ارائه شده را به سراسر ایران دارد، لذا درخصوص نحوه ارسال، قیمت ارسال و همچنین بازه زمانی ارسال اطلاعات تهیه شده در این صفحه را به طور کامل مطالعه نمائید.

ارسال کالا در تهران

مشتریان عزیز در تهران بزرگ پس از ثبت سفارش و خرید قطعی، کالای خود را طی مدت زمان 5 تا 8 ساعت می توانند دریافت نمایند. بدیهی است که تعدد سفارشات آن روز نیز در مدت زمان تحویل کالا بی تاثیر نبوده و سازبِبَر از صبوری شما بسیار سپاسگزار است. در تمامی روندها از خرید تا تحویل کالا می توانید با کارشناسان سازبِبَر طی ساعات کاری این فروشگاه بصورت مستقیم در ارتباط باشید.

ارسال کالا در سایر شهرستان ها

کارشناسان فروش سازبِبَر در کوتاه ترین زمان ممکن فاکتور سفارشات ثبت شده را صادر کرده و کالاهای مورد نظر را آماده ارسال می نمایند. در حالت عادی مرسوله به وسیله تیپاکس ارسال می شود که طی مدت زمان حداکثر 48 ساعت برای شهرهای نزدیک به تهران و 72 ساعت برای شهرهای دور از تهران، تحویل داده خواهد شد. در صورتی که شهرستان مورد نظر فاقد دفتر تحویل مرسولات تیپاکس باشد، سازبِبَر موظف است به وسیله یکی از شیوه های ارسال کالا مانند پست، مراکز باربری و یا پایانه طبق هماهنگی به انتخاب مشتری نسبت به ارسال محصول مورد نظر، اقدام نماید. لازم به ذکر است ارسال محصولات هر روز ساعت 6 بعد از ظهر انجام می شود، به استثنا روزهای پنجشنبه که ارسال کالا به وسیله تیپاکس تنها تا ساعت 12 ظهر امکان پذیر است. بنابراین پیگیری کلیه سفارشاتی که بعد از این ساعات ثبت شوند، به روز بعد معوق خواهند شد، همچنین خریدهایی که روز پنجشنبه بعد از ساعت 12 ظهر ثبت شوند، شنبه قابل پیگیری هستند.

هزینه ارسال

کالاهایی که مشمول ارسال رایگان می باشند

فروشگاه سازبِبَر با هدف جلب رضایت مشتریان، بر آن شد تا هزینه ارسال سفارشاتی که مبلغ آن بالای 300 هزار تومان است را عهده دار شود. به تازگی با تغییر برخی از سیاست های شرکت، تعدادی از کالاهای سازببر از این قاعده مستثنا هستند که در ادامه به توصیف آن ها می پردازیم.

کالاهای سنگین وزن و یا با حجم بالا

همانطور که می دانید، معیار هزینه ارسال یک کالا وزن و یا حجم آن است.، لذا کالاهایی مانند “پیانو دیجیتال، پیانو آکوستیک، انواع باند و اسپیکرهای اکتیو و پسیو اجرای زنده و پاور میکسر” از این دسته مرسولات بوده و هزینه ارسال آن ها به عهده خریدار می باشد.

کالاهایی که در پیشنهاد ویژه قرار داشته باشند

اگر از صفحات اصلی بخش های مختلف سازببر دیدن فرمایید، متوجه این موضوع خواهید شد که همواره چند کالا به صورت مدت دار، تحت عنوان پیشنهاد ویژه و یا فروش ویژه عرضه می شوند. این محصولات اصولا با تخفیف نسبتا بالایی ارائه می شوند، به همین علت بر عهده گرفتن هزینه ارسال این کالاها برای سازببر مقدور نبوده و هزینه ارسال به عهده مشتری است.

48 ساعت مهلت تست و یک سال گارانتی تمامی کالاها

از زمان تحویل 48 ساعت مهلت تست برای تمامی کالاها

سازببر برای کلیه سفارش های تهران و شهرستان ها مدت دو روز فرصت تست از زمان تحویل کالا توسط مشتری جهت اطمینان از صحت کارکرد کالای خریداری شده برای مشتریان در نظر گرفته است. چنانچه در این مدت هر گونه اشکال و یا نقص فنی در کالا توسط خریدار مشاهده شود، پس از تماس با واحد فروش، در صورت موجود بودن کالا، کالای مرجوعی دقیقا با همان مدل تعویض خواهد شد و در غیر این صورت امکان بازپرداخت وجه وجود خواهد داشت، بنابراین در صورت موجود بودن کالا، وجه مرجوع نخواهد شد. چنانچه هرگونه عدم تطابق با مشخصات فنی کالای خریداری شده با آنچه در جدول مشخصات فنی محصول مورد نظر در سایت وجود داشته باشد، خریدار می تواند در مدت زمان یک هفته فرصت تست کالا نسبت به مرجوع ساختن و یا دریافت مابه التفاوت مشخصات فنی به انتخاب خود اقدام نماید.

یک سال گارانتی برای تمامی کالاها

چنانچه کالای خریداری شده پس از مدت زمات تست کالا، دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از فروشگاه اینترنتی سازببر اقدام نماید

کالاهایی که در پیشنهاد ویژه قرار داشته باشند

اگر از صفحات اصلی بخش های مختلف سازببر دیدن فرمایید، متوجه این موضوع خواهید شد که همواره چند کالا به صورت مدت دار، تحت عنوان پیشنهاد ویژه و یا فروش ویژه عرضه می شوند. این محصولات اصولا با تخفیف نسبتا بالایی ارائه می شوند، به همین علت بر عهده گرفتن هزینه ارسال این کالاها برای سازببر مقدور نبوده و هزینه ارسال به عهده مشتری است. اطلاعات بیشتر